|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā dati: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
|
|
1
Katru dienu mūs zibeņi plosa.
Tu raudi un nerunā...
Tik sasodīti grūti to redzēt.
Saprast, ka nespēju veldzēt,
Tās sāpes, ko iesēju Tevī.
Piedod, ka nespējam stāvēt uz...
Ievietošanas datums:
17.02.2009
|
Kas zin?
Kas zin, kas ir tie cilvēki,
Kam mūždien visi ir pelēki?
Tie pasauli redz tumšās krāsās,
Jo nav neviena tiem sen mājās.
Ar acīm atvērtām tie snauž,
Nekas, lai skauž.
Būšu...
Ievietošanas datums:
16.02.2009
|
viss manī par tevi!
Varbūt nejūtu ko jūti Tu
Tomēr domās daudz tev sūtu.
Lai cik man būtu grūti,
Tu tad debesīs laidi pūķi.
Izskaidrot es nespēju,
Kāpēc prieku Tevī meklēju.
Bet ja citos...
Ievietošanas datums:
02.04.2008
|
|
|
|
dvēsele runā?
Srien vārdi, domas man gar ausīm.
Vējš saka, ka tie esot dvēseles čuksti.
Palausīt man vējam,Kurp gan mēs ejam?
Ejam uz laimes pili
Kāds enģlīts to teic,
Un ar vietu tajā mani sveic.
Bet nezinu ...
Ievietošanas datums:
25.12.2007
|
esi man laika zaglis.
Laiks skrien kā palaista ķēve vējā.
Nerimstas viņš nemaz, tik skrien.
Saku- STĀVI!
Tik klusums man atkliedz pretī.
Tik sāpīgi, ka neatbild.
Neatbild, kad tik ļoti to gaidu.
Nozodz man laiku
Noz...
Ievietošanas datums:
06.12.2007
|
Tu
tu mani atradi.
pacēli un atdevi.
dzīvei.
tagad tā ari mani var spēlēties,
krist un piecelties.
bet negribu tur,
kur bēdas cilvēki bur.
man pietiks garām dzīvei iet,
palikt...
Ievietošanas datums:
25.11.2007
|
|
|
|
|
|
kopā dati: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Bars miroņu, starp viņiem kāds krievu Tēvijas kara zaldāts, stāsta anekdotes. Zaldāts: - Bija mums rotā viens foršs seržants. Mācēja vāciski pat runāt un šim par to iedeva iesauku Hande ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1749
Kopā:7666394
|
| |
| |
|