|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | Aša, tomēr mīļa dāvaniņa | | Ievietojis: xc | Komentāri (1) Izdrukas versija
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas izvēles skaisti apzīmē un savā rokrakstā uzraksta virsū laimes vēlējumu no visas ģimenes. iekšā liekam naudiņu. It kā aploksnīte ar naudu ir bezpersoniska dāvana, bet mūsu izpildījumā tā iegūst ļoti personisku, mīļu piesitienu. Aploksne vienlaikus kalpo arī kā kartiņa. Un par naudu saņēmējs arī var iegādāties tieši to, kas viņam patiešām patīk (summas ietvaros, protams). :) (05.09.2011) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Siltu, mīļu roku skavās
Siltu, mīļu roku skavās
Miedziņam nu laiks.
Debesīs un acīs tavās
Zvaigžņu mirdzums zaigs.
Tālām upēm bango krācēs
Sapņu baltais piens.
Visam, ko reiz esi sācis,
Dūjas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
|
|
|
|
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1615
Kopā:7619987
|
| |
| |
|