|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Notikums ilūziju ostā
|
|
|
kopā komentāri: 15 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| fleur-de-lys viesis , | | |
| 25.07.2005, 02:31 |
| atriebiigajs atriebeejs |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 20.06.2005, 08:28 |
| Un visu to bardaku pieļauj Loginovs Rīgas brīvostā?! |
|
|
|
|
|
|
|
| grīda viesis , Mūks | | |
| 18.06.2005, 21:01 |
| Atkal man jāsaka Tev priekšā - domu neuztvēri tāpēc, ka ir pieminēts krogs, bet nav pieminēta kroga grīda, tad viss būtu skaidrs... |
|
|
|
|
|
|
|
| koka klucis Konstantīns viesis , Hektors | | |
| 18.06.2005, 19:39 |
| Es nesmirdu, bet skanu... |
|
|
|
|
|
|
|
| Hektors viesis , Mūkam | | |
| 18.06.2005, 18:05 |
| esmu noguris no draugiem un viņu saistītajām problēmām, tāpēc viņiem radu problēmas |
|
|
|
|
|
|
|
| Mūks viesis , | | |
| 18.06.2005, 16:27 |
| Domu neuztvēru, atzīšos. |
|
|
|
|
|
|
|
| Hektors viesis , degunam | | |
| 18.06.2005, 16:21 |
tu noliki kluci manā sadaļā  |
|
|
|
|
|
|
|
| deguns viesis , | | |
| 18.06.2005, 16:09 |
| ...kas te tik riebīgi smird... |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 17.06.2005, 20:55 |
| ...tā jau es domāju... |
|
|
|
|
|
|
|
| Hektors viesis , | | |
| 17.06.2005, 20:39 |
| tas ir sūds - iepazīsties |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 17.06.2005, 19:33 |
| ...kas tas tāds... |
|
|
|
|
|
|
|
| kardināls Akeils viesis , | | |
| 17.06.2005, 19:32 |
| Iemācies no galvas desmit baušļus un nezagsi.Biežāk ej uz baznīcu nevis blēņu pantiņus dzejo. |
|
|
|
|
|
|
|
| Hektors viesis , | | |
| 16.06.2005, 19:31 |
Man arī |
|
|
|
|
|
|
|
| martia viesis , | | |
| 16.06.2005, 17:50 |
man patika  |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 16.06.2005, 16:12 |
| Šo dzejoli vajadzēja apvienot ar dzejoli galds "Galds" , jo abi nes vienādu emocionālo slodzi ar kategorisko imperatīvu nobeigumā,kaut arī jaušamā epikūrisma ietekme ir acīm redzama, tas viss nav pretrunā ar šķiru cīņas pamatprasībām.Labs. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 15 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Bars miroņu, starp viņiem kāds krievu Tēvijas kara zaldāts, stāsta anekdotes. Zaldāts: - Bija mums rotā viens foršs seržants. Mācēja vāciski pat runāt un šim par to iedeva iesauku Hande ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1754
Kopā:7666399
|
| |
| |
|