X

Feini!
Reklāma

 
LITERATŪRA
Neizdotās grāmatas
Humors un satīra
Dzeja
Īsrindes
Pasakas
Proza
Stāsti
Raksti
Neklasificēta jaunrade Valters Bergs
MĀKSLA
IZKLAIDE
INTERESANTI
Autori
Arhīvs
Feini! čats (online - )
Aktualitāšu arhīvs
Feini! iesaka apmeklēt
 
 
 
     

LITERATŪRA

skatīt visu
Neklasificēta jaunrade
Viņu stāsti. Vienaldzīgā grācija.
Autors - Koko
  
Komentāri (7)
Nosūtīt šo tekstu draugam
Izdrukas versija

(Viņa,Viņš,Sekss). I stāsts

Izejot no mājas skatiens bija pievērsts sniegotajam un dubļainajam ceļam, kas veda uz pieturu. Galvā un sirdī bija klusums -liekas, ka jūtu orķestris bija atvaļināts. Ik reizi kad kāds gāja garām galva tika augsti pacelta uz dažiem soļiem. Ar smaidu sejā sasveicināšanās, ieķēras elkonī, satver suņa pavadu un čāpo tālāk, tikai ar viņu pie sāniem. Sarunu nebija, ja nu vienīgi kāda pārmetuma frāze par to, lai suns neizskrietu uz ielas. Atverot vārtiņus nejauš izklupiens un smiekli. Tumsā pa trepēm uzskrēja šunelis, riedams un luncinādams astīti, viņš skrāpēja durvis. Apavi, jakas tika nomestas pie malas, krūze piepildīta ar ūdeni un ar cigareti zobos Ella ērti iekārtojās pie datora. Viņš kaut kur čabinājās, bet viņa tikai caurskata portālus un viegli nopūšas. Viegla dunka sānos, bet 0 emociju, viņa nesniedz atbildi un vēl nedaudz padrukā. Pēc 10.min ieritinās blakām gultā un sākās seanss. Pēc viņas pasūtījuma tika nopirkts martini un to viņa dzēra visu laiku lēni malkojot.
Tā kā viņai nav laika un īpaša interese, par filmām un apkārt notiekošo mēdijos-izņemot to ,kas saistīts ar viņas ikdienu, viņa nav lietas kursa par filmām. Un tāpēc izmantodams šo apstākli bija atdabūjis viņu pie sevis. Filma ir interesanta, bet tas ko viņš grib- nebūt nav vajadzīgs. Ella ļauj sevi skart un tikt gribētai. Kas viņam prātā ir jau sen viņai skaidrs, bet vai viņš apzinās vai vismaz nojauš, kas viņai galvā darās?! Bet, lai ko viņš domātu- neuzminētu. Viegls eiforijas ceļojums domās, bet vēl fiksē, kas notiekas apkārt. Vieglas kustības, ērtāk iekārtojoties nesaasina attiecības un attieksmi. Jau sen Ella teica ,ka seksa nebūs, bet vai tas var viņa draudziņam rimties gribēt! Nopūtas un nedabūšanas nemiers bija vis ko varēja just no viņa.
Pie filmas erotiskākajiem kadriem rokas kļuva agresīvākas, elpa straujāka, bet viņas vienaldzība atturēja no turpinājuma. Jau bija 23.00 mobilais zvanījās un tas viņam krita uz nerviem. Viņa vēl šaubījās vai iet uz klubu ar meitenēm. Nomezdama mobilo gultas otrā malā viņa noskūpstīja viņu un ieritinājās blakām. Mobilais nelabā balsī auroja, bet viņai bija vienalga, bet nepagāja ilgs laiciņš kad visa uzmanība tika pievērsta sms sarakstei. Plāni bija mainījušies un tas maz satrauca Ellu. Filma tuvojās beigām un negaidīts sms no sen nesatiktā smukā kadeta uzjumdīja emociju vilni. Sēdēdama viņam klēpī tika norunāta tikšanās ar citu. Pusstundas laikā viņi jau bija pie pieturas, ar atvadu skūpstu viņi šķīrās. Paspoguļojoties tramvaja logos, tika sakārtoti mati un uzkrāsotas lūpas.
Centrs bija tukšs un kluss, tikai pāris dvēselītes apkārt klaiņoja. Iesēzdamās mašīnā sākās sarunas un ceļa skaidrošana uz kurieni braukt. Būdama rīdziniece viņa nezināja ielu nosaukumus, bet tikai kafejnīcas, bārus, klubus un veikalus. Pēc izbraukšanas no centra ceļš veda tikai uz priekšu.. Novietojot mašīnu parka galējā stūrī viņi atlaida sēdekļus zemāk, mierīgi sarunājās un klausījās mūziku. Viņš satvēra viņas maigās rociņas un skatījās acīs neko neteikdams. „Es gribu pīpēt!” Negribīgi nesmēķētājs un smēķētāja izkpāpa aukstumā. Ik pa brīdim viņu iedunkājot un samīļojot Ella izsmēķēja cigareti. Ieveļoties siltajā salonā, viņa pieglaudās stiprajam plecam. Maigi glāsti un viņas vieglais reibums radīja labsajūtu. Skūpsti, glāsti, mazas scēnas un niķīgi izgājieni piepildīja laiku. Cik jauki, ka viņš nebija uzstājīgs un laiks ritēja nesaspringti. Tika novilktas jakas, džemperi, krekli un augumi salija kopā radot vienu siltu veidojumu. Viņš paņirgājās par pāris modes aksesuāriem, kas viņam likās nesaprotami un muļķīgi. Ellai nemanot tika atraisīts krūšturis un aiz niknuma viņa iekoda viņam. Sāpēs saraudamies viņš nometa viņu malā, saprazdama, ka tas bija stulbi viņa sēdēja klusi un kā mazs bērns un gaidīja, kas nu būs tālāk. Pēc brītiņa viņš sāka runāt tā it kā nekas nebūtu bijis. Ella nespēja ieskatīties acīs un kaut vārdu bilst. „Es tevi vedīšu mājās!” Maigi satverdama viņa roku viņa kategoriski atteicās no šī piedāvājuma. Noraudama augšdrēbes viņa uzgūlās viņam virsū , nolaida krēslu un kaislīgi skūpstīja. Rociņas glāstīja viņa trenēto augumu, slīdot arvien zemāk un zemāk līdz sajuta stingro locekli. Kā saka- rociņas nekad nepieviļ- vismaz ne Ellu. Ik brītiņu stingrāk saspiežot un maigi masējot viņa panāca to, ka viņam sirds leca pa muti laukā , skūpsti bija karsti un spēcīgās rokas žņaudza viņas krūtis un kaklu. Viņa priecājās par viņa stenēšanu un savu zināšanu kvalitatīvo pielietojumu, neņemot vērā nelielo praksi ar vīriešiem gultā. Jau sen bija pazaudējusi sapni par mīlestību eksistenci viņa izmantoja savu augumu un prasmes, lai jauktu prātus precētajiem, aizņemtajiem un dažam labam jaunākam par viņu. Kaut arī pastāvēja princips, ka ar jaunākiem nesaistās ,tomēr viņai patika pakaitināt arī tos. Viņas pieredzē bija nobrieduši vīrieši, kas sajūsminājās par viņas seksualitāti un jaunību. Viņa mīlēja apgrozīties tādā sabiedrībā, jo viņi zināja ko grib un prātā arī bija vairāk nekā viņas vienaudžiem. Vai vismaz tik daudz, cik viņa velējās.
Nejuzdama ne pret vienu mīlas jūtas viņai jau sen pavīdēja domas par augstākās pilotāžas seksa kurjeru. Jo fiziska atdošanās viņai neko nenozīmēja vismaz neko vairāk kā vīrieša iegribu. Nauda vienmēr noder un tas viņas dzīvi padarīja patīkamāku. Par spīti, sarežģītajam raksturam viņa pielāgojās un tika vienmēr sagaidīta ar sajūsmu. Princese, ragana, eņģelis un trakā, tas pēc citu izteikumiem mājoja viņā. Ilgās pēc tā lai kāds viņu pieņemtu kā cilvēku un novērtētu dvēseles dziļumu un tajā pašā brīdī atdodamās instinktīvi gribošajiem ja augums, balss un viņa radītie apstākļi bija labi. Nezin kāpēc viņš vairs nepieminēja to ,ka jābrauc pakaļ draugiem no pasākuma. Jau bija 4 gaisma ausa, bet viņa to nemanīja. Atslābinot intensivitāti viņš glāstīja viņas galvu un mierīgi gulēja. Ella sarosījās, izrāpās no klēpja un sāka ģērbties. Maigi skūpsti uz muguras un kakla radīja skudriņas, viņa trīcēja no nelielā kaifa. Papriecādamies par meitenes kutelīgumu viņš to darīja vēl un vēl. Krūšturis netika uzvilkts vēl stundu. Viņa atkārtojas masāžu, lai viņa draudziņš sarosītos un liktu gribēt. Veikli atraudamās ,viņa apģērbās, ieslidināja rociņu vēl nedaudz sažņaudza, lai būtu stingrāks, uzlika viņa rokas uz krūtīm un smacēja ar pēdējo skūpstu šonakt. Aizvezdams viņu uz mājām ar pāris nevainīgām frāzēm un nobeigumā :„Tad līdz nākamajai reizei” atvadījās. Nospolēdams gar viņas vārtiņiem viņš pazuda. Cenzdamās atvērt vārtiņus sāka riet suņi.
Zvanīdamās mājas iemītniekiem, lai atver durvis, jo bija aizmirsusi pateikt, lai atstāj atslēgu viņa dejoja sniegotajā rītā. Samīļojusi suņus un nomezdama mantas uz gultas, Ella ielēja sev glāzi ūdens, iekārtojās pie datora un caurskatīja ziņas. Tā vēl pāris stundas viņa bija on-line. Mierīgu sirdi izģērbās un konstatēja, ka nav vakar dāvātā auskara. Ātri uzrakstīdama īsziņu ar apsveikumu Ziemassvētkos viņa lika sameklēt auskaru. Mantas sakārtodama viņa palīda zem segas un aizmiga. Bija jau 8 visi modās, bet Ella pazuda miegā.
(30.12.2005)
  
Prozas, stāstu, rakstu u.c. novērtējums. Kopvērtējums - Vēl balsojumu nav.
Balso arī Tu!
Gramatika, sintakse - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Izteiksmes līdzekļi - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Doma, saturs - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
- balsot ar vērtējumu zem 4 vai ar 10 var tikai, ierakstot "viedoklī" pamatojumu.
Tavs viedoklis:
Niks:*
Tēma:
Komentārs *
Lūdzu ievadiet kodu *
Noteikumi komentējot
 
 

DISKUSIJAS

skatīt visu
Jaunrades čats
Ljurbenjaaks (viesis) (12.05.2020, 20:38)Toč, var pārņirgties! :)))Ješka (viesis) (06.05.2020, 09:29)Diskusija par nopietnu tēmu, bet šodien prāts nenesās to padziļināt ar savām gudrībām. Pārsmējos. :))) :))) :)))āksts (viesis) (05.05.2020, 15:54)Pats Tu burlaks.8) Autors ir spāņu rakstnieks Roberto Bolanjo, daudzu starptautisko prēmiju saņēmējs par šo romānu., neuzskaitīšu visas.
Te gan jāpiebilst,ka rakstnieks visu apraksta un nosaukumus...
 
 

IZKLAIDE

skatīt visu
SmS pantiņi
Visi tik par baltu dzejo
Jaunā gada vakarā.
Besī mani, es par piķi,
Sveicu gadu nomaiņā! ...
Smieklīgi teksti
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
 
 
Zīmējumi

Vientuļais koks.
 
 

INTERESANTI

skatīt visu
Dienasgrāmatas
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
 
 
Vieta reklāmai:
 
 
Šodien: 259 Kopā:5188839

 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Par Feini! | Atsauksmes | Redakcija | Iesūtīšanas un lietošanas noteikumi | Pateicības | Reklāma | Palīdzi portālam! | FAQ | Ziņot par kļūdu
Portāls daudzpusīgam, ideālam cilvēkam. No nopietnības līdz humoram.
Feini! neatbild par iesūtīto darbu un informācijas autentiskumu un avotiem. Aizliegts izmantot informāciju komerciālos nolūkos © 2001-2007 Feini!. All rights reserved.
webdesign by odot | code by valcha
load time 0.1 sec