|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Es par sirdi cīnīšos
|
|
|
kopā komentāri: 13 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| dzērājs viesis , | | |
| 01.07.2005, 07:59 |
| ...bet mikijai viss jau notiek un ir labi... A, Pegazs radās no Hidras asinīm un ir puszirgs, pusalbatross. |
|
|
|
|
|
|
|
| mikija viesis , | | |
| 01.07.2005, 00:06 |
| ljoti labi, ljoti labi |
|
|
|
|
|
|
|
| ...alis viesis , zinātnieks Šekums | | |
| 30.06.2005, 17:58 |
| ...paga,paga...bet Pegazs kas par dzīvnieku... |
|
|
|
|
|
|
|
| zinātnieks Šekums viesis , ..pālim | | |
| 30.06.2005, 16:00 |
Zirgiem piesiets, tika vilkts pa zemi līdz nelabumam.
Tikai to nesaki mūsu dzejniekam, mainīs vēl niku un ko tad? |
|
|
|
|
|
|
|
| ...alis viesis , | | |
| 30.06.2005, 15:27 |
| Bet dzejolis labs, neredzu vajadzību to izķidāt anatomiski. Kaunieties, pļēguru bars! Aizeju kaunoties jūsu vietā. |
|
|
|
|
|
|
|
| ...alis viesis , zinātnieks Šekums | | |
| 30.06.2005, 14:20 |
...jā, bet pēc tam kas notika ar Hektoru - tur bija kaut kāds sakars ar zirgiem, taču es arī neatceros, ...dali nevar sazvanīt, viņš jau nu zinātu...
Kādreiz jau skolā mācijos to Jāņa Gogoļa romānu, bet tas bija tik sen... |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 30.06.2005, 14:14 |
| Bet kāpēc nepelnīti ir aizmirsti citi orgāni - plaušas,aknas,zarnas,nieres, urīnpūslis un ir jau vēl arī citas interesantas ķermeņa daļas meitenēm, kuras var apdzejot ,metoties cīņā. Labi,labi - sapratu,ka par tām citreiz. |
|
|
|
|
|
|
|
| zinātnieks Šekums viesis , aizmāšīgai sliekai | | |
| 30.06.2005, 11:30 |
| Hektoru "nomočija" Ahilejs. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķirurgs Lancete viesis , | | |
| 30.06.2005, 11:27 |
| Domāju, ka beidzot dzejolis pa manu līniju, bet te par iekšā un ārā staigāšanu! Palieku gaidot dzeju par veselības aizsardzību, jo visu laiku rakstat par organisma un psihes problēmām. |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 30.06.2005, 10:38 |
Slieka, ko kūko kā bada dzegūze - Pegazs jau nu tik ļauni neizdarīsies ar mūsu Hektoru...
Dzērāj,vēl viens sižets zīmējumam, es arī gribu ieteikt. |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 30.06.2005, 10:35 |
| Taču cīņas mēdz beigties arī nelāgi - bet kā sengrieķu mitoloģijas varonim Hektoram beidzās cīņas - esmu aizmirsis. |
|
|
|
|
|
|
|
| Mirklis viesis , | | |
| 30.06.2005, 09:54 |
emocionaali..... mees visi ciinaamies par savu sirdi, lai to nepazaudeetu, lai to neatnjemtu kaads sveshinieks
|
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 30.06.2005, 09:28 |
| Aiztais durs, putens nāk iekšā! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 13 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Bars miroņu, starp viņiem kāds krievu Tēvijas kara zaldāts, stāsta anekdotes. Zaldāts: - Bija mums rotā viens foršs seržants. Mācēja vāciski pat runāt un šim par to iedeva iesauku Hande ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1755
Kopā:7666400
|
| |
| |
|