|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Rakstīts uzreiz pēc ķīmijas stundas
|
|
|
kopā komentāri: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| slieka viesis , dzērājs | | |
| 28.06.2005, 14:08 |
| Par labu mākslas darbu man nav neko žēl, es būtu pat ar mieru pats uzrakstīt scenāriju par baltu velti, Tu jau uzgleznot arī varētu. Gan jau autors piekrīt visam. |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , sliekam | | |
| 28.06.2005, 12:35 |
| ...dālis labi pateica! Man arī liekas, ka kandžas taisīšanā ir kaut kas no alķīmijas, kas lika Tev atdot Hektoram visus 20 punktus. Sapratu, ka Tev vairāk nemaz nav. Iedomājos, kā būtu, ja M.Svīre pēc šī dzejoļa uzrakstītu kinoscenāriju un Streičs uzņemtu filmu ar R.Paula muziku. Man škiet, ka sanāktu labi un Tu pat Ls 20 neželotu lai nopirktu DVD, ko? |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 28.06.2005, 09:08 |
| Es neēsmu tik skops un dodu 20 punktus - dzejolis sakāpināts līdz baltkvēlei man dos enerģiju visai dienai.Palieku dzejoļa māģiskās varas iespaidā. |
|
|
|
|
|
|
|
| Mūks viesis , | | |
| 27.06.2005, 22:01 |
| Šo prozas darbu es novērtēju uz 10. Tik spēcīgi izteiksmīgs un pilns darbs. Skaisti un elpu aizraujoši. Sajūta, ka pie šī darba ir piestrādāts |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 27.06.2005, 17:56 |
| Aprakstīta jauna kandžas dzīšanas metode..... |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , Hektoram | | |
| 27.06.2005, 08:41 |
| Heksi, es gribu būt Tava meitene! Super dzejolis, bet gribu piebilst, ka arī jūlijā ķīmiķi iet uz jūru. Un ne tikai viņi! Iet arī fiziķi, fizorgi, biologi, zoologi, zootehniķi, agronomi un metronomi, melomāni un piromāni, un vells zina kas. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Mēness palīdz smaidīt,
Zvaigznes ciemos lūdz -
Jauno gadu gaidot
Prieka nedrīkst trūkt! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1817
Kopā:7666462
|
| |
| |
|