|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Atmiņas jaunajā dzīvē
|
|
|
kopā komentāri: 14 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| , | | |
| 26.07.2008, 23:53 |
| tīri labi.. :p |
|
|
|
|
|
|
|
| Ljurbenjaaks viesis , | | |
| 21.07.2008, 17:26 |
| fig viņu zina! |
|
|
|
|
|
|
|
| Kaiva - Anna , | | |
| 20.07.2008, 19:52 |
dažreiz tās 5stāvīgās metaforas pietrūkst un tas NAV domāts tieši šajā gadījumā  |
|
|
|
|
|
|
|
| niks viesis , | | |
| 20.07.2008, 14:56 |
| Tāds negatavs dzejolis. Pārāk ātri publicēji. Vajadzēja vēl piestrādāt. |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 20.07.2008, 11:29 |
šis ir savādāks darbs - pavisam savādāks! bez kaut kādiem gudriem spriedelējumiem vai piecstāvīgām metaforām un salīdzinājumiem !
viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts! ar to tas man arī patīk - vieglums  |
|
|
|
|
|
|
|
| pieturzīme viesis , | | |
| 20.07.2008, 09:27 |
| piedošanu - BEZ pieturzīmēm... |
|
|
|
|
|
|
|
| pieturzīme viesis , | | |
| 20.07.2008, 09:26 |
Pirms "lūdzu" tavā komentārā vajadzēja komatu Bet tu, kā skatos, pārkāp savus principus? Bet pieturzīmēm dzejoļus rakstīt - fui...  |
|
|
|
|
|
|
|
| Dzērājs , | | |
| 20.07.2008, 08:49 |
Es arī nešaubos, ka Ļeončiks var vēl labāk. Un man nepielec, kāpēc atmiņas būtu saldētavā jāliek. Lai tak viņas dzīvo un kustās līdz ar Tevi!  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 19.07.2008, 22:21 |
| zhel ka nepamaniji ka shis darbs ir bez pieturzimem! |
|
|
|
|
|
|
|
| Gita , | | |
| 19.07.2008, 21:34 |
Interesanta doma...atmiņas iesaldēt, melnbaltu pasauli redzēt... Reizēm tā der rīkoties, lai saprastu, kas ir kas |
|
|
|
|
|
|
|
| pieturzīme viesis , | | |
| 19.07.2008, 21:32 |
| kur komats pirms "lūdzu"? |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 19.07.2008, 21:18 |
| Ko lūdzu? |
|
|
|
|
|
|
|
| Iza , | | |
| 19.07.2008, 20:45 |
| bums! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 14 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Bars miroņu, starp viņiem kāds krievu Tēvijas kara zaldāts, stāsta anekdotes. Zaldāts: - Bija mums rotā viens foršs seržants. Mācēja vāciski pat runāt un šim par to iedeva iesauku Hande ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1749
Kopā:7666394
|
| |
| |
|