|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Latvijas Talants - melns uz balta - BALSO par sevi
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 06.07.2008, 16:17 |
bez meliem un viltus? .. hmmm.. diemzhel 21.gs - meli un viltus tgd ir visapkart! ..
taa teikt - viss uz katra sirdsapzinjas.. |
|
|
|
|
|
|
|
| Aijaija , | | |
| 06.07.2008, 14:22 |
Bet tā jau tas šobrīd notiek-balso no tā visa neko nesaprotoši cilvēki.
Balso arī vienpersoniski...
Lai cik arī tu sevi centies tajā ielikt, beigu beigās izšķir, cik esi varējis sadabūt lielu atbalstu no balsotāju puses.Bet mēs taču esam mēs bez meliem un viltus... |
|
|
|
|
|
|
|
| machss , | | |
| 04.07.2008, 14:13 |
ai puis, redzu tavu sāpi un aplauzienu, bet
1) tā galvenā balva (vokālās studijas Londonā) nav paredzētas pilnīgam zaļknābim mūzikas jomā, bet gan cilvēkam, kas jau ir diezgan spēcīgs muzikālā ziņā un tikai grib pieslīpēt savu talantu...
2) par žūriju ir tā, ka tas viss tač tika filmēts, ne tā? un tad jau pietiek arī ar vienu cilvēku žūrijā, lai piefiksētu tos pārdesmit cilvēkus, kuri paliek atmiņā un pēc tam sīkāk pačekotu ierakstu un izvēlētos pāris labākos...
3) 1minūte ir pilnīgi pietiekams laiks, lai saprastu vai cilvēks ir kaut nedaudz interesantāks par pārējiem 300 vai nē...
nu krc, pasākums nebij izstrādāts ideāls, bet apstākļi visiem tāpat bija +/- vienādi... |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 11.04.2008, 20:00 |
NEKUR NAV TEIKTS PAR PADOŠANOS
jo es - nepadodos! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Ljurbenjaaks viesis , | | |
| 11.04.2008, 13:26 |
| tev ir visas iespējas uzvarēt un tu tiksi! |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , scorpionka | | Redakcijas viedoklis |
| 10.04.2008, 17:50 |
īstenībā viņš liekas tīri normāls! runīgs, laipns!
nu pārējās lietas ir uzrakstītas.. |
|
|
|
|
|
|
|
| Chillite , | | |
| 10.04.2008, 17:40 |
| Njaa... Tas ozoliņš intervijaas tik iedomiigs.. pats arii izteicies, ka svariigaaks ir shovs, nevis talants... Nepatikams tipinjsh.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Bars miroņu, starp viņiem kāds krievu Tēvijas kara zaldāts, stāsta anekdotes. Zaldāts: - Bija mums rotā viens foršs seržants. Mācēja vāciski pat runāt un šim par to iedeva iesauku Hande ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1749
Kopā:7666394
|
| |
| |
|