|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Rītausma
|
|
|
kopā komentāri: 5 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| gatchinsh , | | |
| 25.10.2007, 13:26 |
| Interesanti un tēlaini aprakstītas dabas norises. To visu iztēlojoties, gribas pašam tur nokļūt. Gribējās, lai būtu vairāk atskaņas, tad lasītos vēl labāk. Bet izteiksmes līdzekļi ir ļoti labi. |
|
|
|
|
|
|
|
| Shinshila , | | |
| 24.10.2007, 20:34 |
| " arī enģeļi mēdz pieļaut kļūdas " skaisti! |
|
|
|
|
|
|
|
| Dzērājs , | | |
| 24.10.2007, 16:11 |
Dzejolis par slīkoņiem, vai?  |
|
|
|
|
|
|
|
| valcha , | | |
| 24.10.2007, 09:47 |
Atkal viens dzejolis, kurš ļoti patika un uzbūra patīkamu ainiņu. 
Pēdējais pants uz 100. Dzejolis precīzi stāsta par šiem rītiem, kad sarma klāta pār zāli. Patīkami lasīt ko tādu, kas asociējas ar paša izjūtām. Protams, aprakstīts tiks skaistā valodā, ka par to jāliek 10. |
|
|
|
|
|
|
|
| AnI , | | |
| 23.10.2007, 22:38 |
man patika pedejais pantinsh  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 5 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Nāk Jaunais gads ar jaunu laimi
Un jaunus sapņus nes sev līdz,
Lai jaunā gadā pietiek spēka,
Šos skaistos sapņus piepildīt. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1854
Kopā:7666499
|
| |
| |
|