|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - spriedze pieaug
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| idiot s viesis , | | |
| 08.09.2006, 13:38 |
| Kāda tur spriedze neko nejūtu, nav dzērājs viņš man vienmēr kā jau brālim visu izskaidro. |
|
|
|
|
|
|
|
| peedeejais stulbenis viesis , | | |
| 07.09.2006, 14:49 |
| Ljoti labi,man tuvs gabals. |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , izlasiiju | | |
| 07.09.2006, 11:58 |
labs. bet viss ir vienkaarshi: viņi taču NEMĪLĒJA viens otru, bet katrs pats sevi. viss ir tik vienkārši un...sarežģīti...kā jau viss šai dzīvītē... |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , vaal nezilasiiju | | |
| 07.09.2006, 10:43 |
| bet juutu ka spriedZe pieaug... |
|
|
|
|
|
|
|
| kjeems viesis , | | |
| 07.09.2006, 10:16 |
Satraucoshsh gabals. |
|
|
|
|
|
|
|
| Virsnieks viesis , | | |
| 07.09.2006, 10:14 |
| Man nedaudz līdzīga situācija.. interesanti, palasīt, kā tas izskatās no malas.. |
|
|
|
|
|
|
|
| klusais mīlētājs viesis , | | |
| 07.09.2006, 00:12 |
Par šito visu varētu labu dzejoli sadzejot.  |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 06.09.2006, 18:29 |
Man varbūt nav taisnība, bet man šķiet, ka visa vaina ir tamī apstāklī, ka viņa līdz ar visu atmeta arī martini.
To nu gan nevajadzēja... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|