|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Cita pasaule
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| DeShy , | | |
| 05.01.2009, 23:09 |
| ...bet ir jāatceras ka Tu esi daļa arī no šīs pasaules daļas! |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 05.01.2009, 14:23 |
| jā.. bet, ko darīt tad, kad tu esi jau daļa no tās citās pasaules... ? |
|
|
|
|
|
|
|
| DeShy , | | |
| 05.01.2009, 12:19 |
| bet pārāk iedzīvojoties citā pasaulē, mēs pazaudējam šo pasauli, nepamanām lietas, zaudējam cīņas..lai arī citā pasaulē varbūt dzīvojas labāk, ir jāmāk dzīvot un idzīvot arī šajā pasaulē! |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | |
| 20.01.2008, 21:58 |
Izabella - nu taja "cita pasaule" kaa klist nostajas ir mierigi! bet varbut nemaz ari nav? tape vidus tads jucekligs! jo nezinam jau isti ,kas ir taja "cita pasaulee"!
GedertsPiebriedis - 1. neesmu dzejnieks ; 2. man nav kaa tu izteicies "jaunrades apsiikums" un depresija, bet varbut tev pasham ir!? |
|
|
|
|
|
|
|
| GedertsPiebriedis , | | |
| 20.01.2008, 17:59 |
Jaunais un daudzsološais dzejnieks jaunrades apsīkuma brīdī un depresijas uzplūdos sapņo par viņpasauli. Tas skumdina lasītāju, bet tas tomēr netic, ka jaunais censonis, nespēdams izturēt skarbo ikdienas realitāti, sekos Austrai Skujiņai.
Turies, Arturiņ! |
|
|
|
|
|
|
|
| Gita , | | |
| 20.01.2008, 12:06 |
| Citā pasaulē vienmēr zāle liekas zaļāka...labi tur, kur mēs neesam... |
|
|
|
|
|
|
|
| Iza , | | |
| 20.01.2008, 09:43 |
beigas un sākums jauki.
vidus gan sasodīti juceklīgs.
pārāk daudz domu. |
|
|
|
|
|
|
|
| liu , | | |
| 19.01.2008, 23:26 |
| varbūt atvars var tevi aiznest uz "citu pasauli"? varbūt pats savām rokām spēj to uzbūvēt? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kaut mazliet zheel, ka gads ir atkal galaa,
Tu tomeer smaidi - jaunais naak.
Lai laimes daudz,
Lai beedas garaam,
Ar prieku sirdii gadu saac! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1810
Kopā:7666455
|
| |
| |
|