|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Pašportrets
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| untitled , | | |
| 11.11.2008, 16:52 |
tā vien liekas, ka šīs rindiņas varētu atliecināt uz mani..
ak, es, nelaimes putns..  |
|
|
|
|
|
|
|
| maira , | | |
| 03.12.2007, 08:15 |
| aktuāla problēma |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| margo , | | |
| 21.11.2007, 23:05 |
| Es reiz gribēju noglaudīt satikto ezi - šis palēcās, ierūcās un tā iedūra ar adatām! Toties mazie ežulēni, kas reiz bija ievēlušies izraktajā pamatu bedrē, ēda no rokas un bija no tiesas jauki! Kādēļ lai tos nemīlētu? |
|
|
|
|
|
|
|
| Eola , | | |
| 20.11.2007, 19:03 |
Man ļoti patīk ezīši. Arī. |
|
|
|
|
|
|
|
| valcha , p.s. | | |
| 20.11.2007, 08:57 |
Tā teikt - katrs mīl, kā prot, jeb, kā dara. Mēs visi esam savā ziņā ezīši un arī sūklīši. Katru dzīvē kāds mīl, ja mīlamais to vēlas. Arī tad, ja nevēlas, mīl, tikai tad mīlamais to parasti nezina  |
|
|
|
|
|
|
|
| valcha , | | |
| 20.11.2007, 08:48 |
Šī nav dzeja, bet īsrinde. Tas ir aprakstīts noteikumos, ko likt pie īsrindēm, bet ko - pie dzejas. Tiek pārnests pie īsrindēm.Par darbu - cits ezīts varbūt arī spēj ezīti iemīlēt  |
|
|
|
|
|
|
|
| Dzērājs , | | |
| 20.11.2007, 07:13 |
Gan jau ir arī tāda tipa vai novirziena zoofīli.  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Mums katram ir senloloti sapņi, bet kad esmu ar tevi kopā, es jūtos it kā tos visus būtu piepildījis ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1661
Kopā:7666306
|
| |
| |
|