|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Eņģelis Autors - Linsy
|
|
|
kopā komentāri: 12 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Intine viesis , | | |
| 18.12.2005, 01:10 |
Priekš enģeļa "mazliet" par bargu!!!  |
|
|
|
|
|
|
|
| The_Nobody viesis , | | |
| 09.07.2005, 02:31 |
| skaisti,bet man labpatiikas labaak domaat,ka engjelji tomeer izskaatas miermiiliigaaki un harmoniskaaki.. |
|
|
|
|
|
|
|
| aadolfs viesis , e-pasts | | |
| 29.06.2005, 12:36 |
man winja atgaadina tiini,kam weel kruutis nau izaugushas wienaada lieluma!!he heh
wisumaa labi |
|
|
|
|
|
|
|
| outsaider-watcher viesis , | | |
| 01.06.2005, 13:15 |
| peec ausiim vinja vareetu buut kaads elfs, kursh nu ir ieguvis spaarnus.. ja mazliet piestraadaatu veel pie gurnu proporcijaam, vareetu teikt izcili.. (nenjem ljaunaa nelielu kritiku, bet tas jau tikai tas, ko mana acs redz) |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 29.05.2005, 16:41 |
| Ja tas ir eņģelis tad kāda ir ragana? Ls.1. par katru soli, lai tikai tiktu prom. |
|
|
|
|
|
|
|
| ligucs viesis , | | |
| 26.05.2005, 15:42 |
| ouau. par sho vajag nobela preemiju maakslas jomaa |
|
|
|
|
|
|
|
| masy16 viesis , masy16[et]inbox.lv | | |
| 26.04.2005, 18:02 |
| var saskatīt kautko zvēriku un primitīvu...ļoti interesanti!=)) |
|
|
|
|
|
|
|
| zuze viesis , | | |
| 23.04.2005, 17:22 |
gliiti un seksiigi ar |
|
|
|
|
|
|
|
| vika viesis , | | |
| 22.04.2005, 14:40 |
| baigi smukas ziimeejums |
|
|
|
|
|
|
|
| aijux viesis , | | |
| 17.04.2005, 12:00 |
| woow baigi smukinji!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanc viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 15.04.2005, 16:36 |
| dazhreiz komentaari komentaaru peec? dzeeraaj? |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 15.04.2005, 09:46 |
| No mugurpuses mīlēties ar tādu...? Dabūtu ar spārniem pa ģīmi kā pa stabu! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 12 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Sonakt visgaraakaa nakts,
Jaataisa dzimumakts.
Nav aktam jaaraksta pakts,
Gribu un daros kaa traks. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kas mīt starp vārdiem?
Kas mīt starp vārdiem?
Nepateiktās domas,
skumjas,
jūtas neizdzīvotās.
Kas mīt starp vārdiem?
Dzīves tecējums
un tālumi,
kas šķir.
Kas mīt starp vārdiem?
Prieks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1491
Kopā:7657831
|
| |
| |
|