X

Feini!
Reklāma

 
LITERATŪRA
MĀKSLA
E-māksla
Fotomāksla
Zīmējumi
IZKLAIDE
INTERESANTI
Autori
Arhīvs
Feini! čats (online - )
Aktualitāšu arhīvs
Feini! iesaka apmeklēt
 
 
 
     

MĀKSLA

skatīt visu
Zīmējumi

Komentāri - Galvas mednieks
Autors - Enija

kopā komentāri: 10
Lapas: 1
Lapas: 1
Baiba viesis ,
27.04.2006, 16:56
arī šeit putnam baigi mazā aste - nepareiza aerodinamika taviem lidoņiem

pēc tā kā puisis tur izkapti un tās izmēriem izskatās, ka tā ir no kartona mušu atgaiņāšanai nevis galvu ciršanai, lai radītu spēka iespaidu var zīmēt lielākas plaukstas, vbai arī, ka ierocis tiek turēts ar abām rokām, it kā no loģikas sanāk ka viņš ir stiprāks, ja pieliek mazāk pūļu, bet vizuāli nē
Enija viesis ,
02.01.2006, 11:48
zinu
seeniiC viesis ,
29.11.2005, 14:27
nezinu.
man liekas,ka paaraak..
nu nezinu,
kautkaa naw.
dēmons viesis , kļūdas labojums
22.09.2005, 12:21
jābūt:...saulei es rīt.... dēmoniska drukas kļūda...
dēmons viesis ,
22.09.2005, 11:57
puvusi miesa...
no kraukļa knābja...
krīt...
izrautu aci...
ar lingu metīšu...
saulej es rīt...
wanga viesis ,
21.05.2005, 21:51
labi izdomāts!!!
nesija viesis ,
04.05.2005, 17:07
kad pirmo reizi ieraudziiju bija traki, bet tagad jau nekas traks nemaz tur nava...tikai man nepatiik asinis..
Līgs viesis , eerie[et]cc.lv
20.04.2005, 23:55
ui, baismiigs variants....
aijux viesis ,
17.04.2005, 12:02
nju baigaiszzzzz weciszzzz
dzērājs viesis ,
12.04.2005, 13:45
Labi, ka nepateicu Enijai, kur dzīvoju! Izskatās, ka par maniem komentāriem no viņas žēlastību nesagaidīt. Galva nost un kāpostos iekšā!
Pasarg' dievs!
Zīmējumi novērtējums. Kopvērtējums - Vēl balsojumu nav.
Balso arī Tu!
Izdoma - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Pieeja - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Kvalitāte - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
- balsot ar vērtējumu zem 4 vai ar 10 var tikai, ierakstot "viedoklī" pamatojumu.
Tavs viedoklis:
Niks:*
Tēma:
Komentārs *
Lūdzu ievadiet kodu *
Noteikumi komentējot
kopā komentāri: 10
Lapas: 1
Lapas: 1
 
 

DISKUSIJAS

skatīt visu
Jaunrades čats
Ljurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((
arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!Ljurbenjaaks (viesis) (29.09.2024, 10:44)Davaj, Ckilla, raksti un nepilosofē te daudz! :))
 
 

IZKLAIDE

skatīt visu
SmS pantiņi
Nāk Jaunais gads ar jaunu laimi
Un jaunus sapņus nes sev līdz,
Lai jaunā gadā pietiek spēka,
Šos skaistos sapņus piepildīt. ...
Interesantas bildes


Rīma
 
 

LITERATŪRA

skatīt visu
Dzeja - Jānis Bariss
Vilinājums
Rozes ziedā
rasas pile -
vientuļa asara lās.
It kā aicina,
kaut ko gaida,
slēpdamās ziedlapās.

Agrās salnas
skartie ziedi
rīta dzestrumā trīs.
Sauc un vilina,
glāstus...
 
 

INTERESANTI

skatīt visu
Dāvanu idejas
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
 
 
Vieta reklāmai:
 
 
Šodien: 2274 Kopā:7351885

 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Par Feini! | Atsauksmes | Redakcija | Iesūtīšanas un lietošanas noteikumi | Pateicības | Reklāma | Palīdzi portālam! | FAQ | Ziņot par kļūdu
Portāls daudzpusīgam, ideālam cilvēkam. No nopietnības līdz humoram.
Feini! neatbild par iesūtīto darbu un informācijas autentiskumu un avotiem. Aizliegts izmantot informāciju komerciālos nolūkos © 2001-2007 Feini!. All rights reserved.
webdesign by odot | code by valcha
load time 0.1 sec