|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Vieta, kur aiziet
|
|
|
kopā komentāri: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| klusais mīlētājs viesis , Iveta | | |
| 24.11.2005, 10:44 |
| Vai drīkst, es uzrakstīšu dzejoli šai gleznai? Varbūt dosimies kopā jūras braucienā ar vājprātīgo un Eniju? |
|
|
|
|
|
|
|
| vājprātīgais viesis , Enija | | |
| 21.11.2005, 21:52 |
| Vadīsim kopīgi tās vasaras - es Tevi ar laivu vizināšu un Tu tikai zīmē.Tu taču būsi tērpusies ļoti niecīgā peldkostīmā? |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 21.11.2005, 16:08 |
ārprāts!!! super super super!!! ļoti līdzīgā vietā es pavadu savas vasaras  |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 21.11.2005, 15:56 |
Izskatās, ka vājprātīgais ir jau lejā.  |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , Jūras mala aiz Limbažiem... | | |
| 21.11.2005, 12:17 |
| uz kraujas... |
|
|
|
|
|
|
|
| vājprātīgais viesis , | | |
| 21.11.2005, 10:16 |
| Zīmēts smuki,bet uz to vietu neiešu;ja nu ienāk prātā nolekt. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Leonarda ceļojums
Visu par pasauli zināt grib kāds –
Saule mīļi saka: “Līdzās man tad nāc!”
Spoža un smaidīga Viņa jau aust,
Gailis skaļi nodzied: “Nav ko vairāk snaust!”
Jāēd nu...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
 Lapsēns
Reiz dzīvoja kāds labi audzināts, piemīlīgs un romantisks lapsēns. Viņa ala bija netālu no kādām mājām, kurās dzīvoja patīkami un jauki cilvēki, kuru saimniecībā bija dažādi mājlopi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1744
Kopā:7666389
|
| |
| |
|