|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Viņa
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| bertran , | | |
| 04.09.2010, 05:21 |
Kreļļu saspēle ar vijoles melnajām detaļām un stīgām, kā arī fona vieglā iebuktējuma elementi nostrādā labi. Tas, ka nav redzama seja, šajā gadījumā pat iedod zināmu intrigas dziļumu , bet nadziņi varēja būt vēl garāki - šī taču nav reportāža  |
|
|
|
|
|
|
|
| kagura , | | |
| 21.12.2008, 21:12 |
| skaista. |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 11.05.2008, 13:34 |
| diemžēl nepatīk! un asuma arī nav! un seja nogriezta! |
|
|
|
|
|
|
|
| Eola , | | |
| 11.05.2008, 09:51 |
Valcham - es neesmu redzējusi nevienu stīdzinieku ar tik gariem nagiem  |
|
|
|
|
|
|
|
| pīlādzis viesis , | | |
| 09.05.2008, 19:14 |
| ļoti sexy. ielieciet vēl ko tādā stilā! |
|
|
|
|
|
|
|
| valcha , Eola | | Redakcijas viedoklis |
| 08.05.2008, 15:45 |
| Vai īsta vijolniece turētu citādi? |
|
|
|
|
|
|
|
| Eola , | | |
| 25.04.2008, 19:01 |
| tas instruments nav viņas, vai ne? vismaz viņa to nespēlē |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Salavecis pieri kasa
Daavanas pa zemi lasa,
Taalaak pabraukt nevareeja,
Staltais briedis avareeja! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Zvaigzne
Vienkārša, skaista kā lelle.
Vai bīstami skaista kā elle.
Spoža kā saule ikdienā,
Bet viena savā vientulībā.
Tāla, nesasniedzama, auksta kā mēness,
Bet pulsējoši karstas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1892
Kopā:7666537
|
| |
| |
|