|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Nav kam Autors - Mareks Ruskuls
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| velnins viesis , | | |
| 09.11.2006, 20:11 |
| veel gruutaak,ja ir kam pateikt,bet nevari.. |
|
|
|
|
|
|
|
| incis viesis , | | |
| 09.03.2006, 22:16 |
| tik vientuli bez draudzina.... |
|
|
|
|
|
|
|
| shurlis viesis , | | |
| 15.02.2006, 16:52 |
| ir kam. vnk. jaastaasta. |
|
|
|
|
|
|
|
| sandukinjsh viesis , seeniic[et]inbox.lv | | |
| 29.11.2005, 14:13 |
| shic i labs . |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 24.11.2005, 10:35 |
Stāsti šito Rupeklim, man nē!  |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 21.11.2005, 18:17 |
| tiek darīts, hehe |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , met nost | | |
| 21.11.2005, 12:42 |
stāsti man!... ...ar zīmējumiem... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
|
|
|
|
Ziemassvētku pantiņi
Pašizdomātie pantiņi, sakombinēti ar interesantiem attēliem par Ziemassvētku tematiku.
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Mēmais kino
Bez putnu gavilēm
Smok visas manas ausmas.
Kā mehānisms šis,
Kur valda klusās šausmas.
Vai apturēt to var
Un saprast, kā tas sākās,
Pirms dzīvi pazaudēt
Šai trakā...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1165
Kopā:7657505
|
| |
| |
|