|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | Dažādas idejas | | Ievietojis: mumite | Komentāri (8) Izdrukas versija
Nu man jau arī patīk labāk pašai taisīt dāvanas, ja vien ir laiks! Piemēram, vienreiz draugam Z-svētkos uzdāvināju Aptieciņu, iekšā kartiņa, kuru viņš var uzdāvināt man, ja aizmirsis nopirkt dāvanu, mākslīgais sniegs, brīnumsvecītes, siltas zeķes utt....
Vēl ģimenei uzdāvināju paštaisītu kalendāru nākamajam gadam ar viņu bildēm, vai arī mēnesī tā cilvēka bildi, kam dzimene :)
Draugam dzimenē uzdāvināju blociņu ar darbiem, ko izdarīšu pret lapiņu (masēšu muguru, 69, nomazgāšu traukus).
Traukus, uz kuriem uzrakstu novēlējumus.
Vispār pati pēdējā laikā skatos kaut ko no intīmpreču klāsta - suvenīrus, piemēram, priekšautu ar pupiem utt., savējie draugi būs starā, esmu dāvinājusi arī string-biksītes - zilonīti čalim! Bija vakara TOP dāvana :) (18.04.2008) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
bezmiega nakts (ar frikadeļiem)
kā
divas mazas, neapdzīvotas salas
es
un nakts, kas sēž uz manas gultas malas
viņa
izlakusi visu manu labo vīnu (baigā maita)
kaut ko
bubina, ķikina, varbūt aitas, varbūt...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Sonakt visgaraakaa nakts,
Jaataisa dzimumakts.
Nav aktam jaaraksta pakts,
Gribu un daros kaa traks. ...
|
|
|
|
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1964
Kopā:7666609
|
| |
| |
|