|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | maza daavaninja, tomeer tik liela. | | Iesūtījis: zakkits | avots: zakkits[et]tvnet.lv | Komentāri (2) Izdrukas versija
iesakuma nopirku davanu, mazu pulksteni. tad nu sakas liela domasana ka to pulksteni pasniegt. staigaju pa veikaliem un savacos no tiem daznedazada lieluma kastes. tas katru savadak izdekoreju, aplimeju, apzimeju utt. pedejai-pasai lielakajai kastei aplimeju ar draugu bildem. saliku kastes vienu ieks otras pasa apaksa mazu kastiti ar pulksteni. sasmalcinaju dazadus papirus un saliku starp kastem.
draudzenei bija liels izbrins kad sanema davanu,garais proces, raksanas pa papira stremelem un kastem, bija uzjautrinos, un taa sejas izteiksme kad pasas beigas atrada mazo pulkstentinju. rezultata maja visa bija pilna ar papira stremelem, bet tas viss bija to veerts, vinja pija parsteigta un loti prieciga, gan par davanu gan noformejumu. pedeja kaste tika atverta vala gar kastes malam un ka plakats pielikts pie sienas, un nu vinja var skatities uz draugiem kas vinaji ir milji. (29.11.2006) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
Ljurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!Ljurbenjaaks (viesis) (29.09.2024, 10:44)Davaj, Ckilla, raksti un nepilosofē te daudz! :))
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Zvaigzne
Vienkārša, skaista kā lelle.
Vai bīstami skaista kā elle.
Spoža kā saule ikdienā,
Bet viena savā vientulībā.
Tāla, nesasniedzama, auksta kā mēness,
Bet pulsējoši karstas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Mums katram ir senloloti sapņi, bet kad esmu ar tevi kopā, es jūtos it kā tos visus būtu piepildījis ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1379
Kopā:7305153
|
| |
| |
|